Dizajn manuál Dizajn manuál

Tu nájdete všetky dôležité informácie o identite projektu Dátové centrum obcí a miest, ktorým sa prezentuje pred ostatnými. Cieľom dizajn manuálu projektu DCOM je prezentovať sa a budovať vlastnú identitu projektu v ľuďoch.

 

Podkladom pre spracovanie grafického návrhu bola analýza projektu DCOM z pohľadu obsahu, silných stránok, benefitov aj výstupov projektu. Cieľom tejto analýzy bolo obsiahnuť čo najviac detailných vlastností projektu, ktoré majú vplyv na pozitívne vnímanie DCOM a súčasne sú zaujímavé vizuálne.

 Stiahnite si dizajn manuál. (PDF, 4,95 MB)

Dizajn manuál DCOM

Keďže množstvo materiálov je v interakcii s materiálmi OPIS, zvolili sme rovnakú skupinu fontov, aby mali dokumenty jednotnejší charakter. Pre správne zobrazenie materiálov projektu DCOM si stiahnite na nainštalovanie font. (RAR, 433KB)

 

Poznámka:

Projekt DCOM sa realizuje s podporou Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja cez OPIS. Podmienky podpory zahŕňajú aj pomerne výrazne pravidlá a limitácie pre formu komunikácie a prezentácie projektu. Tieto podmienky značným spôsobom ovplyvnili celkové spracovanie grafických návrhov.

 

Dátum poslednej zmeny: 26. 11. 2015

Dátum zverejnenia: 15. 7. 2015